MikroTik

>MikroTik
  • wAP LTE kit front MikroTik wAP LTE kit
    ראוטר סלולרי תומך 2G, 3G and 4G
    ניתן להתקנה בחוץ או ברכב
    אפשרות לאנטנות חיצוניות להגדלת טווח [...]
    ראוטר סלולרי MikroTik wAP LTE kit ראוטר סלולרי תומך 2G, 3G and 4G (LTE) ניתן להתקין אותו מחוץ למבנה או ברכב אפשרות לאנטנות חיצוניות להגדלת טווח
  • מבצע!
    מתלה למכשירי מיקרוטיק מסוג 2011
    מגיע עם ברגים לקיר עשוי פלדה מגלוונת [...]
    מתלה RB2011 של MikroTik ערכת הרכבה על קיר לסדרה השולחנית RB2011, מגן על כבלים, פלדה מצופה
  • מבצע!

    MikroTik IAMP1

    120  80 
    כרטיס לתיאום PCI / mini-PCI
    לחיבור בתוך מחשב
    לא דורש תוכנה [...]
    MikroTik IAMP1 מתאם RouterBOARD 11 miniPCI ל PCI לשימוש בכרטיסי miniPCI בתוך מחשב רגיל עם PCI
  • MikroTik CA150 מארז אלומיניום שחור תוך מבני, מתאי [...]
    MikroTik CA150 מארז אלומיניום שחור תוך מבני, מתאים למכשירים מסדרת RB450 ו- RB850.
  • mikrotik hap ac² mikrotik hap ac²
    MikroTik hAP ac² נקודת גישה דואלית, שידור בטכנול [...]
    MikroTik hAP ac² נקודת גישה דואלית, שידור בטכנולוגית ac, 5 פורטים של ג'יגה, שקע USB למודם סלולרי, מיקום אופקי או אנכי
  • מתג חכם MikroTik CRS106-1C-5S
    Smart Switch, 5x SFP cages, 400MHz CPU, 128MB RAM, desktop case, RouterOS L5 [...]
    מתג חכם MikroTik CRS106-1C-5S מתג חכם, 5x SFP cages, 1x פורט משולב (SFP או Gigabit Ethernet), 400MHz CPU, 128MB RAM, מארז שולחני, RouterOS L5
  • MikroTik S-3553LC20D זוג מתאמים אופטים single mod [...]
    MikroTik S-3553LC20D זוג מתאמים אופטים single mode (1.25G) למרחק 20 ק"מ
  • rb260gs top סוויץ MikroTik RB260GS
    מתג חכם בעל 5 פורטים גיגה
    אפשרות חיבור SFP
    חיבור VLAN ואפשריות מתקדמות [...]
    סוויץ MikroTik RB260GS מתג חכם MikroTik 5x Gigabit Ethernet, חיבור SFP, אריזת פלסטיק, SwOS
  • MikroTik hAP ac
    נקודת גישה אלחוטית MikroTik hAP ac נקודת גישה דוא [...]
    נקודת גישה אלחוטית MikroTik hAP ac נקודת גישה דואלית בו זמנית של Tripple Chain 2.4/5GHz, 802.11ac/a/n/b/g, חמישה פורטי Gigabit Ethernet, יציאת PoE בפורט 5, SFP, לתמיכה ב 3G/4G או אחסון
  • MikroTik CA433U מארז אלומיניום שחור תוך מבני, מתא [...]
    MikroTik CA433U מארז אלומיניום שחור תוך מבני, מתאים לסדרת RB433.
  • RB760iGS
    נתב מיקרוטיק hEX S ,חמש פורטים ג'יגה פורט אופטי SFP
    פורט POE [...]
    MikroTik RouterBOARD RB760iGS, hEX S 5 פורטים ג'יגה ,פורט אופטי SFP מעבד Dual Core 880MHz עם זכרון 256MB RAM רשיון רמה 4 תמיכה בהצפנה חומרתית IPsec
  • RB4011iGS+RM mikrotik router rb4011igs+rm
    MikroTik Router RB4011iGS+RM ראוטר חזק עם פורטים  [...]
    MikroTik Router RB4011iGS+RM ראוטר חזק עם פורטים 10xGigabit מעבד ארבע ליבות 1.4Ghz , זכרון 1GB RAM, אפשרות חיבור SFP+ 10Gbps אפשרות התקנה בארון תקשורת
  • MikroTik cAP ac
    MikroTik cAP ac עובד ב 2 תדרים ac כיסוי של 360 מ [...]
    MikroTik cAP ac עובד ב 2 תדרים ac כיסוי של 360 מעלות המכשיר מגיע עם 2 כיסויים כך שניתן לבחור את הכיסוי המתאים לנו פורט שני יכול להפעיל מכשיר POE OUT
  • Active GPS antenna ACGPSA תדר מרכזי 1575.42Mhz ה [...]
    Active GPS antenna ACGPSA תדר מרכזי 1575.42Mhz הגבר 26dB חסינות למים IP67 חיבור SMA כבל קואקסיאלי 5 מטר RG-174/U מגנט פנימי לקיבוע האנטנה מתח 3V +-0.3 V זרם 8 mA max גודל האנטנה 46.5 x 46.5 x 12.5 mm משקל 35 g (ללא כבל), 120 g (כולל כבל) טמפרטורת עבודה -40°C .. +85°C tested
  • mikrotik SXT LTE ראוטר סלולרי sxt-lte kit
    ראוטר סלולרי 2G/3G/4G/LTE
    מהירות הורדה עד 150Mbit/s והעלאה עד 50 Mbit/s
    כל הרשתות  [...]
    ראוטר סלולרי SXT-LTE kit מעולה לחיבור רשת במקום מרוחק שבו יש כיסוי סלולרי מהירות הורדה עד 150Mbit/s והעלאה עד 50 Mbit/s כולל בתוכו מודם 2G/3G/4G/LTE ואנטנה בעלת שבח גבוהה חיבור ל 2 סים 2 חיבורי רשת