חברת UbiquiTi מציגה את UniFi LED Panel , תאורת לד חסכונית המבוססת על רשת תקשורת ושליטה על עוצמת הארה ע"י מפסקי דימר . כבר ב 2018 חברת יוביקווטי השיקה לוחות פאנל של תאורת לד המיועדים בעיקר למוסדות כמו עיריות ,משרדים ,מכללות ,בתי ספר וכו , הפאנלים הם בגודל מרובע של 60 ס"מ עם תאורה חזקה של עד 3400ml , חיבור הפאנלים מבוסס על רשת UniFi קיימת ובדגם ULED-AT לוחות הפאנלים אינם מחוברים ישירות לחשמל אלא לסוויץ יוניפי רגיל ובדומה לנקודת גישה יוניפי כמו UniFi AC , כך שאין צורך בחשמלאי אלא בתקנה במתח נמוך שכל איש טכני יכול לבצע.
חיבור הפאנל תאורה ע"י כבל רשת מאפשר התקנה פשוטה מאוד ,מתח הפעלה ונתוני מידע מועברים לפאנל ע"י כבל רשת בודד, שליטה על המערכת תתבצע ע"י תוכנת קונטרולר או אפליקציה יעודית, חיבור דימר לרשת בדומה לפאנל מאפשר שליטה על עוצמת הארה באופן ידני.
כך נראת רשת טפוסית של UniFi LED Panel ULED-AT

בדומה ל ULED-AT ,יובקווטי השיקה גם פאנלים מסוג ULED-AC עם אפשרות חיבור ישיר לחשמל ושני חיבורי רשת המאפשרים שירשור ליחידות נוספות , יחידה זו גם מגיעה עם חיבור אלחוטי וניתן לשלוט על התאורה באופן קווי או אלחוטי , כאשר קווי הרשת משורשרים בנהם וכבל רשת בודד מגיע אל הסוויץ או ללא כבלי רשת כלל אלא ע"י חיבור אלחוטי בלבד, גם קווי החשמל משורשים בין יחידה ליחידה הבאה כך שיש הזנה בודדת לחשמל.
UDIM-AC הוא הדימר השולט באופן ידני על עוצמת הארה , גם הוא יכול להיות מחובר בכבל רשת או בחיבור אלחוטי לרשת.
גם ב UniFi LED Panel ULED-AC השליטה מתבצעת ע"י תוכנת קונטרול או קונטרולר חומרתי המחובר לרשת, חיבור קונטרולר חומרתי Cloud Key מאפשר חיבור מרחוק לשליטה על הרשת מרחוק באמצעות האינטרנט מכל מקום.